Mittatilaus tuotteet

Lexington Kesä Lyhythihainen haalari

Tarjous

Kuvaus

Tutustu Lexingtonin lyhythihainen kesäpuku: Täydellinen istuvuus valjakkoajon tarpeisiisi.

Koe vertaansa vailla oleva mukavuus ja suorituskyky Lexingtonin lyhythihaisissa kesäväreissä. Jokainen kappale räätälöidään täsmälleen mittojesi ja mieltymystesi mukaan, mikä takaa täydellisen istuvuuden. Saatavana sekä miesten että naisten leikkauksina, tämä lyhythihainen puku tarjoaa optimaalisen mukavuuden ja suorituskyvyn jokaiselle valjakkoajokuljettajalle.

Valitse suosittua stretch-kangastamme, hengittävää verkkoa tai kevyt vaihtoehto, riippuen siitä, mitä haluat.

Räätälöintiprosessi:

  • Tutustu alla oleviin vaihtoehtoihin ja valitse mieltymyksesi.
  • Uudet asiakkaat voivat antaa mittauksensa yksityiskohtaisen oppaamme avulla. Katso kalvomme siitä, miten mitat otetaan.
  • Lähetä tarjouspyyntö mukautettua tarjousta varten.
  • Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset apua tilauksesi kanssa, älä epäröi ottaa yhteyttä meihin. Tiimimme auttaa sinua varmistamaan, että saat täydellisen valjakkoajopuvun.

Inspiraatio ja suunnitteluapu:

  • Jos sinulla ei ole mielessänne suunnittelua tai tarvitset inspiraatiota, tiimimme voi laatia räätälöityjä ehdotuksia, jotka on räätälöity mieltymystesi mukaan.

Päivitä valjakkokuskin värejä Lexington Racingin lyhythihaisella kesäpuvulla, jossa yhdistyvät tyyli, mukavuus ja räätälöinti, jotta se täyttää kaikki suorituskykysi tarpeet. Täydellinen valjakkokuljettajille, tämä sarja on muotoiltu tarjoamaan parasta mukavuutta ja toiminnallisuutta.

Yksityiskohdat

  • Ulkoinen materiaali
    • Kudottu 4-suuntainen stretch, paino 145 g, 100 % polyesteriä.
    • Erittäin hyvä hengittävyys
    • DWR käsitelty
  • Vuori
    • 100% polyesteri vuori

Kokotaulukko

KOKO44/XXS46/XS48/S50/M52/L54/XL56/XXL58/XXXL
SHOULDER464747,548,549,0505152
LESTI889296100104108112116
VYÖTÄRÖ8286909498102106110
HIP768084889296100104
SEAT9598101104107110113116
SISÄINEN JALKA7879808182838485
THIGH5052545658606264
VASIKKA3637383940414243
VARREN PITUUS8283848586878889
HAUIS3132333435363738
FOREARM2829303132333435
RANNEKE1717181819192020
TAKIN PITUUS 7071727374757677
KURKKU3839404142434445
KAULASTA KAULA-AUKKOON151155159163167171175179
Kaulus(vaaditaan)
Rintatasku(Pakollinen)
Jalkojen hihansuut(Tarvitaan)
Pocket(Pakollinen)
Vuori(vaaditaan)
Vakiokoko
Suositeltava istuvuus
Pudota tiedostot tänne tai
Tiedoston enimmäiskoko: 1 GB.
    Logon sijainnit